Dometic Marine air condition 7000 BTU VCD7KZ50/2 (NEW)
New Dometic Marine air condition 7000 BTU VCD7KZ50/2
Brand: Marine air
Model: VCD7KZ50/2
Item No: 205411250
Voltage: 230V 50Hz
Out of stock
- Description
Description
Dometic Marine air condition 7000 BTU VCD7KZ50/2
Brand: Marine air
Model: VCD7KZ50/2
Item No: 205411250
Voltage: 230V 50Hz
Dimensions (mm): 457 x 245 x 311 (WxDxH)
Net weight: 22kg
Condition: New
Related Products
-40%
Add to cartQuick ViewNorthern Lights stop solenoid 12V (NEW)
Northern Lights stop solenoid 12V STD GROUND
Item No: 185206083 or 429835*001 (Alaska Diesel Electric)
Condition: New
-30%
Add to cartQuick ViewRaritan ATW640 Atlantes A6 wall panel (New)
Part No: ATW640
Raritan toilet Atlantes A6 wall panel with bezel back plate (White)
Only 3 pcs available
Read moreQuick ViewCLION-MARINE CHILLER 50.000 – 270.000 BTU
Clion-marine chiller a/c system from 50000 to 270000 BTU.
Chillers
– Full inverter Reverse cycle chillers in stainless steel housing.
– No inductive loads at start up, low energy consumption and easy to install
– Integrated automatic fuses with manual reset.
– Eco modus for running on low shore supplies.
-69%Out of stock
Read moreQuick ViewMarine air conditioner 16000 BTU Skipper (NEW)
Self contained marine air condition 16000 BTU
Brand: Skipper
Capacity: 16000BTU
Voltage: 230V 50Hz
Dimensions (cm): 65 x 33 x 36 (WxDxH)
The price does not include VAT.
-76%
Add to cartQuick ViewWESTERBEKE REGULATOR 39640, VOLTAGE BE UVR8 (NEW)
WESTERBEKE REGULATOR, VOLTAGE BE UVR8
Part No: 39640
For BE models (marine or industrial) and all three phase models BE, BT and BDH
-67%Out of stock
Read moreQuick ViewWaeco CoolMatic CR-80 marine fridge 12/24V 80lt (used)
Refrigerator 80lt Waeco CoolMatic CR-80 12/24V for yachts.
Dimnesions: 475 x 640 x 523 mm (WxHxD) with door
Condition: Used
-28%Out of stock
Read moreQuick ViewFrigit control thermostat Mac-pro 3V + sensor (SOLD)
Frigit control thermostat Mac-pro 3V Chiller + external sensor for Frigit air conditioning system.
External termperature sensor included to the set.
-86%
Add to cartQuick ViewAMPCO centrifugal pump KC2 1×3/4 (used)
AMPCO centrifugal pump KC2 1×3/4 bronze
Voltage: 230/460V 60Hz 3 Phase
Motor: 1 HP
Motor manufacturer: Baldor
-25%Out of stock
Read moreQuick ViewCondaria Dometic fan coil AP 5 – with 3-way valve (New)
New Dometic Condaria fan coil AP5 9200 BTU with 3 way valve.
Special offer due to order cancellation – Only 1 unit available
Brand: Condaria – Dometic
Model: AP 5
Voltage: 230V 50HzThe price does not include VAT. Contact us for futher details.
-54%Out of stock