Dometic Marine air condition 7000 BTU VCD7KZ50/2 (NEW)
New Dometic Marine air condition 7000 BTU VCD7KZ50/2
Brand: Marine air
Model: VCD7KZ50/2
Item No: 205411250
Voltage: 230V 50Hz
Out of stock
- Description
Description
Dometic Marine air condition 7000 BTU VCD7KZ50/2
Brand: Marine air
Model: VCD7KZ50/2
Item No: 205411250
Voltage: 230V 50Hz
Dimensions (mm): 457 x 245 x 311 (WxDxH)
Net weight: 22kg
Condition: New
Related Products
Read moreQuick ViewCLION-MARINE CHILLER 50.000 – 270.000 BTU
Clion-marine chiller a/c system from 50000 to 270000 BTU.
Chillers
– Full inverter Reverse cycle chillers in stainless steel housing.
– No inductive loads at start up, low energy consumption and easy to install
– Integrated automatic fuses with manual reset.
– Eco modus for running on low shore supplies.
-67%Out of stock
Read moreQuick ViewWaeco CoolMatic CR-80 marine fridge 12/24V 80lt (used)
Refrigerator 80lt Waeco CoolMatic CR-80 12/24V for yachts.
Dimnesions: 475 x 640 x 523 mm (WxHxD) with door
Condition: Used
-25%Out of stock
Read moreQuick ViewCondaria Dometic fan coil AP 5 – with 3-way valve (New)
New Dometic Condaria fan coil AP5 9200 BTU with 3 way valve.
Special offer due to order cancellation – Only 1 unit available
Brand: Condaria – Dometic
Model: AP 5
Voltage: 230V 50HzThe price does not include VAT. Contact us for futher details.
-76%
Add to cartQuick ViewSea water centrifugal pump with rubber impeller Tecnicomar (used)
Tecnicomar sea water centrifugal pump with rubber impeller.
3 Phase – 60Hz
Power: 0,55 Kw
Condition: Used
-53%
Add to cartQuick ViewButterfly valve Sigeval KL-5, DN 50, 10 bar (new)
Model KL-5
Sigeval butterfly valve – DN 50 – Max. working pressure 10 bar – Hand lever
Condition: New
6 pcs available
-87%Out of stock
Read moreQuick ViewMacerator pump 208/380V 60Hz 3 Phase Tecnicomar (used)
Macerator pump Tecnicomar
Voltage: 208/380V, 60Hz, 3 Phase
Power: 0,75 Kw
-41%
Add to cartQuick ViewRaritan ATW12 Atlantes A6 circuit board (new)
Part No: ATW12
12v flush control circuit board for Raritan Atlantes A6 wall switch.
Only 2 pcs available
-86%
Add to cartQuick ViewAMPCO centrifugal pump KC2 1×3/4 (used)
AMPCO centrifugal pump KC2 1×3/4 bronze
Voltage: 230/460V 60Hz 3 Phase
Motor: 1 HP
Motor manufacturer: Baldor
-61%Out of stock
Read moreQuick ViewNorthern Lights AC voltage regulator DST-51-DFK (new)
Northern Lights voltage regulator.
Manufacturer code: 22-42037.
AC voltage regulator DST-51-DFK.
-76%